Kategoriler
Genel

İncir reçeli

Babam ve Oğlum’u İstanbul-Konya seyahatinde otobüste, Issız Adam’ı tek başıma karanlık bir ofiste izlemiştim. Bu filmi de 10 kişinin arasında kulaklıklarımı takarak izledim. Oto elektrikçisi bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kafama koymuştum bu filmi izlemeyi. Çünkü beyfendi ballandıra ballandıra anlatmaya çalışıyordu bana filmi. Biliyorsunuz ki buna izin vermedim. Çünkü film anlatanları sevmem, anlatanı dinlemem. Filmi bu kadar […]

Babam ve Oğlum’u İstanbul-Konya seyahatinde otobüste, Issız Adam’ı tek başıma karanlık bir ofiste izlemiştim. Bu filmi de 10 kişinin arasında kulaklıklarımı takarak izledim. Oto elektrikçisi bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kafama koymuştum bu filmi izlemeyi. Çünkü beyfendi ballandıra ballandıra anlatmaya çalışıyordu bana filmi. Biliyorsunuz ki buna izin vermedim. Çünkü film anlatanları sevmem, anlatanı dinlemem. Filmi bu kadar beğenmesi beni endişelendiriyordu. Çünkü zevksiz bir adamdı vesselam.

Her neyse gelelim İncir Reçeli’ne.  Aytaç Ağırlar’ın ilk filmi. Bana göre bir klişeler filmi. Hani derler ya;

Abi ben bir sonraki sahneyi tahmin edemeyeceğim filmi seviyorum.

Siz de bu tiplerdenseniz bu film size göre değil. Çünkü bir sonraki sahneyi tahmin edebilmek için 10 yaşındaki çocuğun beynine sahip olmak gerek. Kısaca film basit klişeler filmi ama izleyene neden izledin demem. İzleyin anacım.

“İncir reçeli” için 3 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.