Kategoriler
Hayat & Kültür

Filmlerim

Bu bloğu daha çok mekanik ve teknik konular hakkında yazılar yazmak için açmıştım. Ne hikmetse film eleştirmeni gibi sinema filmleri hakkında yazar oldum. Ne yalan söyleyim film izlemeyi çok seviyorum ve hatırı sayılır derecede film izlemişimdir. Bu blogta ise genellikle son izlediğim filmleri yazıyorum. Haliyle filmler çoğalınca bunlara birer index yapmak gerekiyor. E yapalım o […]

Bu bloğu daha çok mekanik ve teknik konular hakkında yazılar yazmak için açmıştım. Ne hikmetse film eleştirmeni gibi sinema filmleri hakkında yazar oldum. Ne yalan söyleyim film izlemeyi çok seviyorum ve hatırı sayılır derecede film izlemişimdir. Bu blogta ise genellikle son izlediğim filmleri yazıyorum. Haliyle filmler çoğalınca bunlara birer index yapmak gerekiyor. E yapalım o zaman. Yaptığım index kendi puanlamama göre arkadaşlar. Kimse darılmasın gücenmesin ama tamamen şahsi bir listedir benimki. Bazı filmlerin içinde vermiş olduğum puanlar yazmakta. Bazılarını ise direkt belirtmedim. Gruplardaki sıralamalar da özenle oluşturulmuştur.

9-10 puan arası filmler
Dilara Gönder – Denizaltı – Das Boot
Shutter Island – Zindan Adası
La Vita e Bella
Masumiyet 

7-8 puanlı filmler
Temo & Te a mo (El secreto de sus ojos)
IMAX’te Interstellar keyfi
Mahsun’dan Mucize
Sonbahar
Drive: Sürücü
Into the Wild

Welcome to Dongmakgol – Hoş bir seda
3 idiots
The Hangover
Üçüncü sayfa by Demirkubuz
Başkalarının Hayatı
Die Falscher
Nueve Reinas – Dokuz Kraliçe

5-6 puanlı filmler
The Notebook
Çılgın, Aptal, Aşık
Fetih 1453: Ulubatlı Hasan
Bi’acayip film Kaybedenler Kulübü
Düşmanı Koru

3-4 puanlı filmler (film izlemeden küçük araştırmalar yaptığım için bu bölümde pek film bulunmamaktadır. Nitekim boşa harcayacak vaktimiz yok)
Yapma Özcan; Evim Sensin
İncir reçeli

1-2 puanlı filmler (film izlemeden küçük araştırmalar yaptığım için bu bölümde pek film bulunmamaktadır. Nitekim boşa harcayacak vaktimiz yok)
Boktan bir film daha: SAFE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.