Kategoriler
Hayat & Kültür

28 Şubat dizisi

Şu an televizyonda izlediğim iki şey var. Sabahları kahvaltı yaparken Beyaz TV’de tekrarları olan Mustafa Karadeniz ile Şaka Şaka programı ve çarşamba akşamları Kuzey Güney dizisi. İkisinin de müptelası değilim ve ikisini de baştan sona izlemişliğim yok. Denk gelince bakıyorum sadece. İkisi de keyifli programlar. Zevkle izliyorum. 15 sene öncesinde zevkle izlediğimiz olaylar vardı milletçe Müslüm […]

Şu an televizyonda izlediğim iki şey var. Sabahları kahvaltı yaparken Beyaz TV’de tekrarları olan Mustafa Karadeniz ile Şaka Şaka programı ve çarşamba akşamları Kuzey Güney dizisi. İkisinin de müptelası değilim ve ikisini de baştan sona izlemişliğim yok. Denk gelince bakıyorum sadece. İkisi de keyifli programlar. Zevkle izliyorum.

15 sene öncesinde zevkle izlediğimiz olaylar vardı milletçe Müslüm Gündüz, Ali Kalkancı ve Fadime Şahin. Bu üçlü Kuzey&Güney dizisinden bile daha eğlenceliydi. Bunları izleyip de ‘Tüüüü, Allah belanızı versin’ demeyen yoktu. Tabi bilinçli beyinler o zamandan biliyordu bunun da Kuzey&Güney gibi bir dizi film olduğunu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.